מה צריך לבדוק לפני שמזמינים מנעולן מקצועי בירושלים

צריכים להזמין שירות של החלפת מנעולים או תיקון דלתות ולא יודעים מה עושים? הגעתם למקום הנכון, אנחנו ננסה לסייע לכם בתהליך.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע?

חפשו המלצות – לפני שאתם מזמינים מנעולן בירושלים, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת עליו על מנת לקבל איזה שהוא מושג על המקצועיות שלו.

בסופו של דבר המטרה שלכם היא להבין האם מדובר בבעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו, כזה שיגיע אליכם בזמן, יבצע עבודה מקצועית וכמובן יגבה מחיר הגון על העבודה שלו, בהתאם למחירון המומלץ לצרכן.

במידה ואתם נתקלים במספר גדול של חוות דעת לא טובות או דיס המלצות על בעל המקצוע, אנחנו ממליצים לכם להמשיך בחיפוש. אחרי הכל, אתם לא רוצים ליפול על חאפר שעושה לכם רק יותר נזק ממה שהיה לפני כן.

מה אומרים עלינו?

דרשו תעודת יושר – לפני הכל חשוב לציין, אל תתלהבו ממי שאומר לכם שהוא עובד באישור משטרת ישראל, מהסיבה הפשוטה שפשוט אין דבר כזה.

מה שכן, אנו ממליצים לכם לדרוש ממנו תעודת יושר, ולו על מנת להבין ולהרגיש האם מדובר בבעל מקצוע אמין שלא חושש להציג בפניכם כל אישור שתבקשו. עדיין חשוב לציין, זה לא אומר כלום לגבי המקצועיות שלו או ההגינות שלו.

בחרו איש מקצועי -בחרו בעל מקצוע שיענה לכם על כל השאלות החשובות שלכם, אפילו אם הן קשות. אם הוא מקפיד רק להגיד לכם שיהיה בסדר ושתסמכו עליו הוא ממש לא כזה שאתם רוצים שיגיע אליכם.

בנוסף, הוא צריך לשאול אתכם בעצמו את כל השאלות החשובות. לדוגמא, במידה ואתם מזמינים פורץ מנעולים, הוא חייב לדרוש מכם תחילה איזה שהוא מסמך שיוכיח לו שאתם בעלי הבית.

דרשו מוצרים מקוריים וסגורים – אם הזמנתם שירות לטובת החלפת צילינדר או מנעול, ודאו שאתם מקבלים ממנו מוצר סגור באריזה המקורית שלו, ולא מוצר פתוח שכבר הותקן איפה שהוא לפני כן.

איך תדעו שהמוצר שקיבלתם מוצר חדש? הצילינדר או המנעול חייבים להגיע באריזה סגורה, מה גם שצילינדר חדש מגיע עם 5 מפתחות. בכל מצב אחר, זה הזמן לחשוד.

צילינדר MTL800 של חברת מולטילוק
צילינדר MTL800 של חברת מולטילוק

תחסכו כסף – מזמינים את שירותי מנעולנות אליכם הביתה? מצויין, זה בדיוק הזמן לצרף לבעל המקצוע מספר עבודות שאתם רוצים שיבצע, אם יש כאלה. רוב המנעולנים יתנו לכם הנחה אם תדרשו מהם לבצע מספר עבודות במסגרת אותו ביקור.

בסוף זה עניין של כימיה – אנחנו יכולים לתת לכם אין ספור טיפים מקצועיים הקשורים לסוגים של מנעולים וצילינדרים בעלי בקרת שכפול. אבל, וזה אבל גדול, בסופו של דבר זה הכל עניין של כימיה ביניכם ובין נותן השירות שלכם.

אם אתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו ויצא לכם לדבר עם כמה חברים או מכרים שכבר קיבלו שירות טוב ממנו, סביר להניח שלא תהססו להזמין אותו גם לעבודות מורכבות יותר כמו פריצת כספות או התקנת מצלמות אבטחה.

אחרי הכל, אין כמו חוויה אישית של מכרים שלכם על מנת להעיד על המקצועיות ועל רמת השירות שהוא מספק ללקוחות שלו.

כמה עולה השירות?

עלות ביקור של מנעולן בירושלים משתנה בהתאם לסוג העבודה שהוא צריך לעשות, במורכבות שלה וכמובן בשעה שבו הזמנתם אותו.

לדוגמא, במידה ותזמינו שירות של מנעולן 24 שעות לפריצת דלת טרוקה באמצע הלילה, הוא יהיה רשאי לגבות ממכם עד 200% מהעלות הרגילה, בשל העובדה שמדובר בשעת עבודה חריגה.

לכן, במידה ויש לכם תקלה שסובלת דיחוי ואתם לא תקועים באמצע הלילה מחוץ לבית, המתינו והזמינו אותו בשעות העבודה המקובלות על מנת להימנע מהתעריף הגבוה של הביקור בשעות העבודה החריגות.

מכיוון שאתם מבינים שלא תמיד תוכלו לדעת את המחיר מראש, אנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק קטן בעצמכם ולבדוק מה המחיר המקובל בשוק עבור העבודה שאתם רוצים שבעל המקצוע יבצע, זה יעזור לכם להתנהל מולו בצורה נכונה.

במידה ומדובר בעבודה גדולה ולא מקרה חירום, תוכלו אפילו לקחת הצעת מחיר ממספר מנעולנים ולבחור בזו שנראית לכם הכי מקצועית והכי אמינה. אחרי הכל, המטרה שלכם היא לבחור לאו דווקא בהצעת המחיר הזולה ביותר, אלא בזו שמשדרת הכי הרבה מקצועיות.

מחירון מנעולן
מחירון מנעולן
איך חוסכים כסף ומונעים תקלות?

זה נכון שברוב המקרים אנחנו לא מבצעים פעולות שוטפות ופשוטות שיסייעו לנו להימנע מהזמנת בעל מקצוע כזה או אחר ולשלם כסף, אך האמת שבכל הקשור לתחום הזה מדובר בפעולות שיי פשוטות שתוכלו לבצע.

ראשית, אל תכניסו למנעולים מפתחות מלוכלכים או כאלה שיש עליהם חול, זה פשוט עלול לתקוע את המנגנון ולאורך זמן, סביר להניח שלא תצליחו לפתוח את הדלת ותצטרכו איש מקצוע.

את הצירים של הדלתות מומלץ לשמן אחת לכמה חודשים, על מנת שלא יחלידו וגם שלא ישמיעו רעש מעצבן של חריקה. את השמן הזה תוכלו לרכוש בכל חנות לתחזוקת הבית.

יש לכם דלת כניסה מעץ? במידה ויש לדלת הזו רק ידית אחת מהצד הפנימי של הבית, הקפידו להשאיר מפתח רזרבי אצל השכנים.

למה? מהסיבה הפשוטה שאם הדלת תיטרק כשאתם נמצאים מחוץ לבית ללא מפתח, אתם פשוט תתקעו ולא תהיה לכם שום אופציה להיכנס הביתה מבלי לפרוץ את הדלת.

במידה ואתם מזהים שהדלת שלכם חורקת, שהצירים חורקים או שהמפתח שלכם מתחיל לנוע בקושי במנעול, אל תחכו שהתקלה תחמיר, פשוט הזמינו איש מקצוע שיאתר את התקלה ויפתור אותה.

זהו, כעת כשיש לכם את כל הטיפים החשובים, אתם יכולים לצאת לדרך. אל תשכחו לדרוש חשבונית ואחריות על העבודה, במידה וקיימת כזו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *