החלפת דלתות

החלפת דלתות: דברים שכדאי לדעת!

הידית יוצאת מהמקום? נמאס לכם להיאבק עם הדלת? הדלת ישנה ומרופטת? הגיע הזמן לשנות אווירה ולבצע החלפת דלתות. דלתות מהוות גורם קריטי בנראות של הבית – וחשוב שההחלפה תבוצע על ידי  איש מקצוע מיומן ולא על ידי "החבר עם המקדחה".

החלפת דלתות: אסתטיקה, בטיחות ואיכות במחיר אטרקטיבי

המקום בו אנחנו חשים הכי בנוח הוא הבית. זה המקום שמספק לנו תחושת מרגוע. חלק חשוב בבית הוא הדלתות, ומדי כמה שנים כדאי לבצע רענון בצורה של החלפת דלתות, שמייצרות לנו אווירה אינטימית בתוך החלל שנקרא "בית". ישנם מספר פרמטרים חשובים בדלתות: אסתטיקה, בטיחות, איכות גבוהה ומחירי הדלתות.

  • אסתטיקה – דלתות צריכות להיראות טוב. דלת יפה מנעימה את האווירה בבית, ותורמת למראה הכללי ולנראות. איש מקצוע מנוסה עובד עם כל סוגי הדלתות ומבצע החלפת דלתות פנים ודלתות חוץ, ומסוגל להתאים לכל לקוח גם דלת שנראית טוב וגם במחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס.

  • בטיחות – ראשית התקנת הדלתות חייבת להיות טובה ומדויקת על המילימטר, וזאת על מנת שהדלתות לא ישחקו את הקיר או הצירים. בנוסף דלת ש"אוכלת" את המשקוף עלולה להוות קרקע פורייה עבור מזיקים. בדלתות, מאוד מומלץ להזמין בעל מקצוע מנוסה ומיומן. דבר נוסף שנוגע לבטיחות הוא גניבות, על כן יש להתייעץ עם מנעולן מקצועי בנוגע לדלתות הכניסה של הבית, על כלל מאפייני הבטיחות שלהן

  • איכות גבוהה העניין נוסף הוא איכות גבוהה ואפס תקלות. אם קורה לכם שהידית מתחילה לצאת החוצה, הפלסטיק או הברזל מתחילים לצאת מהמקום, והלשונית לא נסגרת עד הסוף, אל תתמהמהו עם זה. תחשבו עוד כמה פעמים אתם הולכים לפתוח את אותה הדלת ואיזה תחושה מבאסת זו. תשקיעו בעצמכם ובבית! אתם יכולים להזמין תיקון או לחלופין לנצל את ההזדמנות ולהשתמש  בשירות החלפת דלתות, תלוי בגודל התקלה והנזק. לעיתים משתלם יותר להחליף את הדלת הישנה לדלת חדשה בטיחותית, איכותית ויפה יותר, שתתאים לכלל הצרכים שלכם. כמו כן, במהלך העבודה איש המקצוע יקח מידות מדויקות כדי להימנע ממצב של סימני גרירה על הרצפה, ויתקין את המשקופים שמתאימים בדיוק עבור הדלת שהלקוח בחר, באיכות גבוהה ובלי פשרות.

  • מחירי דלתות – כמובן שככל שחומרי הגלם של הדלת איכותיים יותר כך גם מחיר הדלת עולה בהתאמה ולהפך. לכן ההמלצה הרווחת היא לרכוש דלתות מחומרי גלם טובים ככלצהאפשר, וזאת מפני שמדובר על השקעה שתשמש אתכם לטווח הארוך. כמו כן, על איש המקצוע להכיר את כל חומרי הגלם השונים ואת כל סוגי הדלתות. כאשר אתם רוכשים דלת חדשה תנסו לשלב בין האיכות לבין המחיר. מחיר אטרקטיבי מחד, ומאידך איכות ברמה גבוהה, וזאת על מנת שתוכלו להנות מהדלת לאורך שנים רבות.

מבצעים

multilock_enter_smart_lock
lockapp_rav_bariach
multilock_mt5_sale
rav_bariach_locks_sale

מה אומרים עלינו