פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים: לא מה שחשבתם!

פירוק והרכבת רהיטים הינו שירות שכמעט כולנו זקוקים לו בנקודה מסוימת בחיינו. החל ממעבר דירה ועד הובלה של רהיט מהחנות ועד הבית, מובן לחלוטין שישנם ערכים שלא מתפשרים עליהם כאשר מחפשים את איש המקצוע המנצח: מקצועיות, אמינות, חריצות וניסיון.

קודם כל, למה צריך שירות פירוק והרכבת רהיטים?

ישנם אנשים שמאמינים שהם יכולים לעשות הכל לבד. הם משוכנעים שהם מסוגלים לפרק את הרהיט המדובר מבלי לגרום לו או לסביבתו נזק, להעביר את כל חלקיו כמו שהם לרכב הפרטי שלהם, להימנע לחלוטין מנזק גם לרכב המסיע את החלקים של הרהיט, להסיע את כל החלקים בבטחה מבלי לאבד אפילו בורג אחד. ולבסוף כשמגיעים ליעד, להרכיב מחדש את הרהיט כאילו הוא מעולם לא פורק לגורמים.

למציאות, לעומת זאת, יש תכניות אחרות. כבר בשלב הראשון, עלולים לגלות שפירוק הרהיט לגורמים רק נראה כמו מלאכה קלה אך בפועל ההיפך הוא הנכון. הרהיטים עלולים לספוג נזק ואף לאבד את הפונקציונליות שלהם לחלוטין כאשר מנסים להפריד אותם לחלקים קטנים יותר.

בשלב הבא, שלב השינוע, עלולים לגלות בדרך הקשה שהרכב הפרטי קטן מכדי להשלים את המלאכה ועשוי להיגרם לו נזק. חמור מכך – הנהיגה עלולה להיות בלתי בטוחה כאשר חפצים גדולים ממוקמים במושב האחורי.

הישורת האחרונה, ההרכבה מחדש, עלולה להיות השלב הכי מאתגר. לפתע כלום לא מסתדר, אף חלק לא נכנס למקומו, מסתבר שישנם חלקים שנעלמו, וכן הלאה. עכשיו תכפילו את זה בכמה עשרות רהיטים במקרה של מעבר דירה, ותבינו בעצמכם – משימת פירוק והרכבת רהיטים זוהי מלאכה שראוי להשאיר למומחים בלבד, ולא כדאי לצאת להרפתקאות שלא תדעו איך תחזרו מהן.

אז איך בוחרים מומחה לפירוק והרכבת רהיטים?

בראש ובראשונה, עצת הזהב בתחום, כמו בכל תחום היא לתת לניסיון לדבר. האם המומחה המדובר עבר את התהליך של פירוק והרכבה שוב ושוב במשך שנים? אם כן, כך עולה הסיכוי שהוא יודע מה הוא עושה. יודע כיצד לגשת למיטה על מנת לפרק ולהרכיב אותה, יודע כיצד לגשת לארונית, יודע כיצד לא להסב נזק לבית, וכן הלאה.

כמו כן, כלי לא פחות חשוב הוא האינטואיציה. האם כבר בשיחת הטלפון הראשונית או שיטוט באתר של אותו בעל מקצוע, הרגשתם שמדובר באדם אמין, כזה שאפשר לסמוך עליו? קשה לשים זאת במילים, אבל כשזה זה – תדעו זאת מעבר לכל ספק. כלי מרכזי נוסף הוא המלצות. האם יצא לכם לבקש המלצות מחברים או מכרים והם סיפרו בהתלהבות על אותו בעל מקצוע? כבר מדובר בסימן טוב שמעיד על הבאות

בקיצור, גם אם אתם חושבים שפירוק והרכבת רהיטים זה עניין שקטן עליכם ואתם אוכלים אותו בלי מלח, כדאי שתהיו מוכנים לכל הסיכונים שהוא מביא, ואם תרצו ללכת על בטוח, עדיף שתקראו לאיש מקצוע כמו התיקונצ'יק.

מבצעים

צמוד-תקרה-לד-25W-במבצע
ברז-מטבח-חמת-מבצע

מה אומרים עלינו