פריצת רכבים

שירות פריצת רכבים - כל מה שחשוב לדעת!

שכחתם את המפתחות ברכב? נותרתם בלי אפשרות להיכנס לרכב? סיטואציה לא נעימה אך מוכרת, עליכם ליצור קשר עם מנעולן מקצועי ומיומן שיספק לכם פתרון. לרוב, פריצת רכבים לוקחת דקות ספורות ואינה גורמת נזק לרכב. הרבה תוהים ושואלים למה זה קורה לי? אז ההסבר לכך הוא דיי
פשוט – לחץ. החיים שלנו בעידן המודרני גדושים במטלות ומשימות חיים וברגע אחד של חוסר תשומת לב, אנחנו עלולים לשכוח את המפתח ברכב.

אם קרה לכם דבר כזה – קודם כל תירגעו, קחו נשימה ותתקשרו למנעולן מיומן, מורשה מקצועי
שיעזור לכם במהירות האפשרית להיחלץ מהסיטואציה ולהמשיך בשגרת יומכם. אם נתקעתם ואינכם
מנעולנים – אל תבצעו פעולות מיותרות בעצמכם כי אתם עלולים לגרום לנזק מיותר. אז מה צריך
לעשות כשזה קורה? הבאנו לכם את כל המידע הדרוש.

שירות פריצת רכבים – מתי להזמין?

מספיקה שניה אחת של חוסר תשומת לב ואתם עלולים לסגור את הדלת כשהמפתח בתוך הרכב. לא נעים אבל אל תדאגו, אתם לא היחידים שזה קורה להם. פריצת רכבים זהו שירות שניתן על ידי מנעולן מקצועי ומומחה אשר מורשה מטעם משטרת ישראל ויש ברשותו תעודת יושר.

אז מתי צריך להזמין שירות של פריצת רכבים? קודם כל, כאשר מפתח הרכב אבד או נגנב ואין לכם אפשרות להיכנס לרכב, וזאת מכיוון שאין ברשותכם מפתח רזרבי. בנוסף, במקרים בהם שכחנו או
השארנו בטעות את מפתח הרכב בתוך האוטו שננעל, או במקרים חריגים בהם בעלי חיים או בני אדם ננעלו ברכב. בכל מקרה חשוב לזכור שאם נתקעתם מחוץ לרכב אל תנסו לפרוץ את הדלת בעצמכם כי רוב הסיכויים שתעשו יותר נזק מתועלת, התקשרו באופן מיידי למנעולן מקצועי.

איך מתבצעת פריצת הרכב?

לרוב פריצת רכבים מתבצעת בצורה מהירה ופשוטה. במרבית המקרים, הפריצה מתבצעת באמצעות מוט ברזל וכרית ניפוח. בשלב הראשון, מכניסים כרית ניפוח שמחוברת למשאבה לתוך הדלת הקדמית ברווח שבין הדלת לבין גג הרכב. לאחר מכן בשלב השני, מנפחים את הכרית עד ליצירת רווח. ובשלב השלישי, משחילים מוט משיכה לתוך הרכב ובאמצעותו משחררים את הנעילה בדלת. אולם, יש לקחת בחשבון שברכבים שקיימת בהם נעילת וואקום כפולה – לא ניתן להשתמש בשיטה זאת, ויש צורך להשתמש בפריצת "דגדוג המנעול", פריצה עדינה בעזרת פיקלים מיוחדים, שיטה הדורשת מקצועיות ומיומנות רבה.

גורמי השפעה על מחירי פריצת הרכב

  • סוג הפריצה – מבחינת העלויות כמובן שהמחיר לפריצת רכבים תלוי בסוג הפריצה, למשל: שיטת "דגדוג" תהיה יקרה יותר משיטת כרית ניפוח. 
  • מועד הפריצה – אם קרה לכם שנתקעתם בשבת או בערב חג – תאלצו לשלם הרבה יותר על שירות פריצת רכבים מאשר בימי חול. כמו כן, שעת הפריצה גם מהווה פקטור למחיר – פריצת רכב בשעת לילה מאוחרת תעלה לכם יותר מאשר פריצה בשעות הבוקר. 
  • מיקום הרכב – אם הרכב ננעל במקום נידח שהגישה אליו מסובכת ומורכבת אזי שפריצת הרכב תהיה יקרה יותר ולחילופין גישה מהירה לרכב תוזיל את המחיר. 

מבצעים

multilock_enter_smart_lock
lockapp_rav_bariach
multilock_mt5_sale
rav_bariach_locks_sale

מה אומרים עלינו