שיפוץ דירה

לקראת שיפוץ דירה? כל מה שחובה לדעת לפני!

בשעה טובה, החלטתם ללכת על זה ולשפץ את הדירה. שיפוץ דירה מביא איתו משב רוח רענן של שמחה, אנרגיות וחדשנות כאשר הוא נעשה בצורה נכונה, טובה ומקצועית, ויש ביכולתו לשפר באופן משמעותי את איכות החיים של כל דיירי הבית. לרוב, השיפוץ משדרג את השהות, הנוחות, האסתטיקה והאינטראקציה במרחב המשפחתי. הבית הוא המקום אליו כולנו מגיעים בסופו של יום וחשוב שהוא יהיה נעים, יפה ונוח בעבורנו.

ניתן לקבל מגוון רעיונות והשראה מרחבי הרשת או מחנויות לעיצוב ושיפור הבית. אולם, צריך לזכור שהסוד הטמון בשיפוץ דירה מוצלח ומיטבי בעבורכם, הוא התאמה מירבית לפרמטרים חשובים כמו: מבנה הדירה, גודל המרחב, סביבה ותנאי אקלים, מסגרת תקציב השיפוץ וכמובן התאמה אישית לכל אחד מבני הבית.

הסוד בשיפוץ דירה מוצלח : תכנון מוקדם ככל האפשר

אם אנחנו רוצים חווית שיפוץ מוצלחת וטובה שתשאיר לנו טעם טוב לשנים הבאות, עלינו לתכנן תכנון מוקדם ויסודי ככל האפשר של השיפוץ הרצוי. תכנון מוקדם לפרטי פרטים, יאפשר לנו לממש את רצונותינו וזאת לצד ההתחשבות בתקציב שעומד לרשותנו, דבר שיהפוך את השיפוץ להחלטה מושכלת, שקולה ואחראית. על כן חשוב שנתייחס לשלוש נקודות מרכזיות בעת התכנון המוקדם של שיפוץ הדירה:

 • מרחב השיפוץ – עלינו לקבל החלטה איזה חלק בבית אנו רוצים לשפץ: סלון, מטבח, חדרי שינה,
  אמבטיה, שירותים, גינה או שמא את כל הבית כולו. קבלת החלטה מוקדמת תגדיר את הגבולות
  שלנו ותמנע היסחפות מיותרת לשיפוץ חסר בקרה שלא נוכל לעמוד בו.
 • תקציב השיפוץ – עלינו להגדיר מהו התקציב שעומד לרשותנו במסגרת פרויקט השיפוץ, ולגלם
  בתוכו סעיף של "הוצאות נוספות נלוות" – מכיוון שעל פי רוב ישנם דברים בלתי צפויים שעלולים לצוץ במסגרת השיפוץ, לרוב ההמלצה היא לכלול הערכה של כ-%22 מכלל השיפוץ. כמו כן, חשוב לעשות "כתב כמויות" מסודר על מנת לחשב תקציב מדויק ככל האפשר.
 • עלויות השיפוץ בפועל – חשוב לבדוק התאמה בין התקציב שעומד לרשותנו לשיפוץ הדירה לבין
  עלויות השיפוץ בפועל. כאמור, כולל גילום עלויות נוספות בלתי צפויות.

אם כן, תכנון הבית הוא פרויקט משמעותי לטווח הארוך, ולכן חשוב לקבל החלטות בכובד ראש ובצורה נבונה. כידוע, מדובר בהוצאה כספית לא קטנה והבחירות שאנחנו עושים במהלך השיפוץ ישארו איתנו לתקופה ארוכה. אם כן, רצוי שנקבל את ההחלטות הנכונות בעבורנו. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון ששיפוץ כללי לעיתים עלול ליצור מתח ולחץ שעלולים להשפיע על כל בני הבית, על כן מומלץ לקחת הרבה אויר ולרסן את המתח שנלווה לשיפוץ, וזאת למען חווית שיפוץ טובה, נעימה ומוצלחת.

שיפוצים כללים - איך עוברים את זה בשלום?

קודם כל בעת שיפוץ עלינו לבחור באיש מקצוע איכותי, מקצועי מומחה ומנוסה אשר יוכל לתת לנו פתרונות יצירתיים ומקצועיים שיתאימו לנו בצורה המיטבית ויחסכו הרבה כאבי ראש, התלבטויות וכסף בדרך לתוצאת השיפוץ המיוחלת. כמו כן, חשוב שתפקידו את שיפוץ הדירה בידי בעל מקצוע שמשרה עליכם ביטחון, אמינות, רוגע ושיהווה בעבורכם אוזן קשבת בסבלנות ובשיתוף פעולה. חשוב לבחור באיש המקצוע הנכון בשבילכם – שיסייע לכם להגשים את החלום לשיפוץ מוצלח

מבצעים

multilock_mt5_sale
ברז-מטבח-חמת-מבצע

מה אומרים עלינו