אחזקת מבנים

אחזקת מבנים: לחווית מגורים איכותית!

הגיע הזמן שלכם להרוויח שקט, נחת רוח ובו זמנית להשביח את הנכס ולשפר את איכות ורמת החיים שלכם ולהשתמש בשירות מצוין לאחזקת מבנים. ועד בית זה דבר מיושן שמתאים לעבר. הגיע הזמן להשביח ולטפח את הנכסים שלכם ולעבור לשירות אחזקה שיקנה לכם חווית מגורים נעימה וטובה יותר.

כיום, כל בעל נכס יודע, שבמידה ולא תהיה הקפדה יתרה על טיפוח המבנה הוא עלול לאבד מהערך שלו. על כן, תחזוק מבנים זה דבר קריטי לטיפוח הנכס לטווח הארוך. במידה ומדובר על נכס ישן אז שיפוץ המבנה יעשה את ההבדל הגדול ושירותי אחזקה ישפר את חזות הנכס, ויעלה את ערך הנכס שלכם, לכן חשוב שהחברה תהיה אמינה, מקצועית ויסודית ככל האפשר.

שירותי אחזקת מבנים – מה זה כולל?

 • ניקיון בגובה – כשאנחנו מדברים על אחזקת מבנים, תחשבו על ניקיון בניין רב קומות המרקיע
  לשחקים. תסכימו איתי שקצת מורכב לנקות בצורה עצמאית חלונות במבנה שכזה, לא?
 • תחזוקה וטיפוח המבנה – עבודות צבע, התקנות, תחזוקה שוטפת של מערכות המים, החשמל, כיבוי אש, תאורת הבניין, שיפוצים ותחזוקה שוטפת של הבניין.
 • שירותי גינון – טיפול שוטף בתחזוקת הגינה כגון: שתילת פרחים, עצים, טיפוח דשא, רשתות צל וכדומה.
 • הנהלת חשבונות וגבייה – התיקונצ'יק ינהל לכם את החשבונות, יבצע תשלומים לנותני שירות, גביית תשלום וטיפול במסרבי תשלום באמצעים משפטיים.
 •  ניקיון כולל אב בית – השמת אב בית למבנה ידאג לכם לסביבה נקייה, מטופחת, יפה וריחנית
 • מעליות – מעליות זה אזור חשוב בבניין. אחזקת מבנים כוללת בתוכה ביצוע טיפול חודשי, והזמנת מהנדס אחת לחצי שנה מה שימנע תקלות לא נעימות ויאפשר אורח חיים תקין בבניין המגורים.
 • ביטוח – שירות לאחזקת המבנה יתאים לכם הביטוח המתאים, אחרי בדיקה וסקר שוק איכותי. כמו כן, אנחנו מאמינים ודוגלים בסביבה ירוקה, שתורמת לתחושת הרוגע ולהפחתת הלחצים ובעלת יתרונות בריאותיים.
 • ניהול ועד הבית – עם שירות של תחזוקת מבנים אתם יכול להיות בשקט, כל ענייני ניהול ועד
  הבית מנוהלים בעבורכם.


התיקונצ'יק מבצע תחזוקה שוטפת של מבנים כבר עשרות שנים ויעניק לכם שקט בנכסים משותפים כמו בניינים וגם בנכסים פרטיים כמו דירות, פנטהאוזים, וילות וקוטג'ים. אל תשברו את הראש שלכם עם ענייני התחזוקה השוטפת כי כשהתחזוקה מתבצעת ללא חברה לאחזקות מבנים, הבניין נראה בהתאם – גם לנכס שלכם מגיע להיראות טוב, אז תנו לו מה שמגיע לו.

מבצעים

multilock_enter_smart_lock
lockapp_rav_bariach
multilock_mt5_sale
rav_bariach_locks_sale

מה אומרים עלינו