מנעולן בירושלים - כל מה שחשוב לדעת

דלת נעולה? לא כייף!

אחת מהסיטואציות הכי לא נעימות שיכולות לקרות לכל אחד מאיתנו היא להיתקע מחוץ לביתנו מבלי אפשרות להיכנס או בתוך הבית מבלי אפשרות לצאת.

שירותי מנעולנות הוא לא משהו שאנחנו רוצים להזדקק לו באופן דחוף או בהול, אך אין ספק שכדאי שיהיו לנו פרטים של איש קשר בהישג יד על בסיס שגרתי ויומיומי.

מנעולן בירושלים, כמו בכל אזור אחר ברחבי הארץ, מספק שירותים לכל מי שמתגורר בסביבה הגאוגרפית המיידית ולכן יש חשיבות לבחירה של איש מקצוע מאותו האזור.

כמה זמן לוקח לנותן השירות להגיע?

במרבית המקרים, לקוחות הזקוקים לשירותי מנעולנות ופריצה צריכים אותו באופן דחוף ולחוץ על מנת שיסייע להם עם הניסיון והידע המקצועיים שלו, ולכן עדיף שיהיה זה מישהו מהסביבה הקרובה שלנו, ולא בעל מקצוע מאזור מרוחק שייקח לו הרבה זמן להגיע למקום שבו אנו תקועים.

מנעולן שמתגורר בירושלים יוכל להציע לכל תושבי הבירה והיישובים הסמוכים, מגוון שירותים מקצועיים שקשורים במנעולנות בבית או ברכב, פריצת כספות וכדומה.

ומכאן החשיבות הגבוהה של בעל מקצוע מהסביבה הקרובה, כזה שיגיע במהירות האפשרית לחלץ אותנו מהסיטואציה שנכפתה עלינו.

קדיחת צילינדר בירושלים
קדיחת צילינדר בירושלים

מתי צריך להזמין שירות של מנעולן מקצועי?

אם אתם תושבי ירושלים והסביבה, מומלץ שיהיו לכם באנשי הקשר שלכם פרטי ההתקשרות של מנעולן באזורכם למקרים הבאים:

 מנעול תקוע שלא מאפשר פתיחה או נעילה:

נתקעתם מחוץ לבית או בבית? לא נעים בלשון המעטה, אבל זה יכול לקרות לכל אדם בכל יום, בכל שעה ותמיד זה בא בזמן הכי לא מתאים שיש.

לכן חשוב שיהיה לכם טלפון של נותן שירות מהאזור, שיגיע אליכם מהר ככל האפשר, יאבחן את הבעיה, יתקן את הנזק ואתם תוכלו להמשיך בשגרה היומית שלכם.

החלפת מנעולים או מפתחות: 

לעיתים אין מדובר בשירות חירום או כזה שנדרש בדחיפות וייתכן שמסיבות כאלה ואחרות הלקוח חושד ומבקש החלפה של מנעול, שכפול מפתחות או אבחון בעיות במנגנון הנעילה של הדלתות בבית או בעסק שלו

רכב נעול: 

אתם מגיעים לרכב כרגיל, מנסים לפתוח את הרכב – אבל הרכב לא נפתח, ומתי זה קורה? בדיוק בזמן הכי לא מתאים כשאנחנו הכי ממהרים.

מה גם שיש לא מעט מקרים שבהם קורה שמפתחות הרכב ננעלו בתוכו ולנהג אין כל גישה אליהם. במקרה כזה, המנעולן יפרוץ את המנעול באחת הדלתות ויאפשר פתיחה וכניסה נוחות אל תוך הרכב.

נטרול אזעקות:

תקלה נפוצה מאד בכלי רכב היא הפעלת האזעקה מבלי כל אפשרות לנטרל אותה. הבעיה האמיתית היא שכל עוד לא מצליחים לנטרל את האזעקה – הרי שאי אפשר להתניע את הרכב ולנסוע בו.

פריצת כספות 

מנעולן מקצועי, מנוסה ומוסמך – יוכל להגיע מהר ככל האפשר למקום שבו נמצא הלקוח ולפרוץ כספת נעולה.

החלפת מנעולים בירושלים
החלפת מנעולים בירושלים

תוכן עניינים

שירותי מנעולנות מקבלים רק מאנשי מקצוע!

חשוב לציין, מאוד לא מומלץ לנסות להבין לבד או לתקן תקלה שקרתה בדלת, במנעול, במנגנון ההתנעה של הרכב או בכספת שלא נפתחת.

מי שלא מכיר את מנגנוני הנעילה המתוחכמים והמתקדמים עלול לגרום להחמרת הנזק שכבר קיים ולכן איש מקצוע שיגיע במהרה הוא האדם הנכון לפנות אליו לקבל ממנו סיוע.

תיקונים-כללים-בירושלים-התיקונציק
תיקונים-כללים-בירושלים-התיקונציק